Venüsbet Para Yatırma ve Çekme

İsim değişikliği sonrasında Venüsbet sitesi para yatırma ve çekme işlemlerini detaylıca anlatacağız. Venüsbet bahis sitesine giriş yaptıktan ve kayıt olduktan sonra nasıl para yatırılır ve nasıl para çekilir gibi konularda bu içeriğimiz ile sizlere yardımcı olacağız.

venüsbet para yatırma ve çekme yontemleri

Venüsbet Para Yatırma

Venüsbet sitesine para yatırma işlemi gerçekleştirmek için öncelikle kullanıcı oluşturmanız gerekmektedir. Eğer ki daha önce hesabınız var ise bu işleme gerek kalmadan direk olarak para yatırma kısmından seçeceğiniz yöntem ile anından para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Peki, gelelim venüsbet’e nasıl para yatırılı ve yöntemleri nelerdir sorularının karşılığına, buradan sırasıyla paylaştığımız yöntemleri inceleyebilirsiniz.

  • Yatırım Yöntemleri: Papara, Sanal Kartlar, Banka Havalesi, Kredi kartı ve cep bank aracılığı ile hızlıca siteye yatırım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Venüsbet Para Çekme

Para çekim hızı venüsbet sitesini ziyaret edip, incelediğimizde 30 ile 60 dakika arasında olduğunu iletmektedir. Fakat yapılan yorumlar neticesinde bu süre net olarak doğrudur diyemeyiz. Venüsbet para çekme süresi diğer kullanıcıların paylaşımına bakılırsa 1 saat ile 3 saat arasında olduğu görülmektedir. Venüsbet para çekim yöntemleri ve limitleri ise şu şekilde sıralanabilir;

  • Banka Havalesi: Minumum 250 TL olarak çekim yapabilirsiniz.
  • Papara: Minumum 100 TL çekim limiti olmaktadır.
  • Kredi Kartı: Güncel olarak 200 TL limiti olmaktadır.
  • Sanal Kartlar: Bu yöntem ile mibumum 250 TL çekim yapabilirsiniz. Çekim yapacağınız sanal karta göre değişiklik gösterebilir.
  • Cepbank: En az 100 TL olarak çekim yapabilirsiniz.,

Genel anlamda venüsbet para yatırıma ve çekme işlemlerinin nasıl yapıldığını ve limitleri hakkında bu yazımızda bilgi verdik. Site hakkında merak ettiğiniz farklı konular var ise sitemizde gezinebilirsiniz.

Leave a Comment